Bashkëshorti kap për flokësh Almedën?? 0 457

Kushdo që do të shihte fotot, ashtu do të mendonte nëse nuk do të ishte vetë bukuroshja shqiptare që do ta sqaronte përmes një postimi në Instagram se ka qenë e gjitha një shaka!

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman, një prej çiftevë më të komentuar të showbizit turk por edhe atij shqiptar, janë duke pushuar në plazhet e Turqisë, në bordin e një jahti luksoz. Por edhe në ato momente që mendojnë se po shijojnë vetminë e plotë, paparacët i kanë rrotull. Ata shkrepën disa foto ku shihet Tolgahani duke e kapur Almedën prej flokësh, dhe e motra e saj, që vërsulet t`i ndajë.

Supermenia ime u hodh menjëherë të më shpëtonte, shkroi Almeda, duke lënë kështu të kuptohet se çifti thjesht po luante në ato momente. Po të mos ishte ky sqarim ama, situatës do t`i jepej menjeherë një ngjyrim krejt tjetër!

Previous ArticleNext Article