Kjo vogëlushe është sot një prej modeleve më joshëse 0

Fotografia e kësaj vogëlusheje ka bërë xhiron e rrjeteve sociale, jo vetëm për shikimin tërheqës dhe tiparet e rrumbullakosura, por edhe sepse ajo sot një modele dhe aktore e sukseshme.

Fotot e saj sensuale të publikuar në rrjetet sociale nuk kalojnë pa tërhequr vëmendjen e meshkujve dhe jo vetëm. Bëhet fjalë për Emily Ratajkowski, e cila me hiret e saj ka bërë për vete një botë të tërë.

“Djallushe e vogël”, shkruan aktorja në Instagram, ku publikon foto nga fëmijëria e saj.

Dhe në fakt  kjo foto ka marrë mijëra komente pozitive. E pra janë disa personazhe si Emily që janë të destinuara të jenë të sukseshëm në botën e artit, që në vitet e para të jetës, jo vetëm për bukurinë por edhe kiminë që fitojnë me aparatin fotografik.

 

Previous ArticleNext Article