Më në fund pritjes i ka ardhur fundi, Xhensila Myrtezaj sjellë në jetë vogëlushen e saj! 0

Një lajm i mirë për të gjithë fansat e Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallakut. Më në fund ka ardhur në jetë vajza e tyre! Burimet thonë që para pak orësh Xhensila ka sjellë në jetë të voglën e saj. Ajo ka lindur në një spital privat dhe të dyja gëzojnë shëndet të plotë.

Përsa i përket emrit, mendohet që vogëlushja do të quhet Ajka dhe kjo zgjedhje vjen prej faktit që çifti është i lidhur me traditën dhe me emrat shqiptarë!

 

Çifti që nga koha kur ka bërë publike shtatëzaninë e Xhensilës dhe deri dje kanë ndarë me ndjekësit të gjitha hapat e përgatitjes për ardhjen në jetë të vogëlushes.

Më në fund pritjes i erdhi fundi dhe me siguri çifti po përjeton momentet më të bukura të jetës.

Previous ArticleNext Article