Era Istrefi foto me legjendën e futbollit! 0

Ajo sot pritet të performojë në finalen e madhe të Botërorit së bashku me Nicky Jam dhe këngëtarin dhe aktorin hollywood-ian Will Smith në finalen e madhe Francë – Kroaci. Era ka dy ditë që gjendet në Rusi dhe një nga momentet më të bukura të saj me siguri që është ky takim.

Era është takuar me legjendën e futbollit brazilian Ronaldinjo. Këngëtarja dhe ylli i futbollit duken shumë natyral në pozimin e tyre dhe ndoshta ky nuk ka qenë një takim rastësor, ndoshta ata njihen.
Sidoqoftë ajo që na pëlqen është që të dy pozojnë të buzëqeshur për aparatin. Me siguri Era gjatë ditës së sotme do të ndaj me ne takime të tjera interesante!

Previous ArticleNext Article