Je vërtet moderne? Mund ta kuptosh nga këto të dhëna! 0

E lehtë të thuash “ oh, unë e ndjek modën!“. Sepse do te thote më shumë sesa thjesht një palë këpucë apo pantallona tendencë. Të shohim sa e gjeni veten këtu.

  1. Je moderne nëse ke në dollap të paktën një fustan me prerjen në fyt “alla Meghan Markle“.

. Syzet e diellit i ke aq të vogla, po aq të vogla sa duhet të picërrosh sytë si Melania Trump , që do të thotë të dukesh shumë interesante dhe shik.

 Gigi Hadid? Prehistorike. Bella Hadid? Një dinosaur. Kendall Jenner? Gati për pension të parakohshëm. Për ty, top modelja e momenti nuk ka lindur akoma.

Po vdes nga dëshira për të blerë dicka të derdhur, të verdhë, portokalli ose të kuqe në homazh të koleksionit Prada vjeshtë-dimër 2018/2019, sepse je gjithmonë një hap përpara!

– Ke filluar t`i lësh prapa atletet tamam në kohën kur po i veshin të gjithë! Tani mendon sezonin e ri!

Previous ArticleNext Article