Kur ke fat, Luana Vjollca fiton 2250 euro!

Moderatorja joshëse Luana Vjollca sapo na vërtetoi se qënka me fat, dhe s’do e besoni ku, në fushën e bixhozit!. Ndeshjen e Finales të Kupës së Botës, Luana kishte zgjedhur ta shijonte edhe mes emocioneve që ta jep fitimi apo humbja e një shume parash.

Dhe Luana ka gëzuar pa masë në fund të ndeshjes, për faktin e thjeshtë dhe të vetëm, fitoi mbi 2 mijë euro.

Luana ka vendosur 500 euro dhe ka fituar 2250 euro, duke parashikuar fitoren e Francës me Kroacinë dhe që do të shënohen 3 gola dhe më shumë (1/3+).

Skendinën e saj fituese moderatorja ka zgjedhur ta ndajë me fansat në instastory, duke na shtuar zilinë.

Kur ke fat ke!

Previous ArticleNext Article