Fytyra e tmerruar e Melania Trump pas takimit me Putin!

Në fillim, ashtu sic e kërkon detyra, ajo afrohet e i jep dorën e buzëqeshur shefit të Kremlinit, por sapo Vladimir Putini kthen krahët, fytyra e zonjës së parë të Amerikës ngrin e tera.

Mediat sociale shpërthyen pas këtij gjesti, me komentet të cilat linin të kuptohej se Melania Trump ishte i vetmi person në atë sallë që e kuptonte vërtet sesa i rrezikshëm është presidenti rus!  Sapo  Putini ( që në këto foto duket qartë se është edhe një pëllëmbë më i shkurtër se ajo), tërheq dorën dhe kthehet, Melania I hedh sytë nga kamera me një vështrim të trembur dhe e gjithë fytyra i kontraktohet. Mua po më duket e frikesuar për vdekje, ishte një koment në Twitter. Episodi ndodhi gjatë samitit të Helsinkit. Buzëqeshja e ngrirë do të rishfaqej edhe në pozat e mëpasshme, si tregues i qartë I faktit që bashkëshortja e presidentit amerikan, nuk po ndihej aspak rehat në praninë e kreut të shtetit rus.Previous ArticleNext Article