Surprizë! Dua Lipa në filmin e James Bond

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare Dua Lipa sapo na ka zbuluar surprizën e radhës. Sukses i garantuar!

Spekulimeve të fundit se kush do të jetë artistja në kolonën zanore të filmit të James Bond, u erdhi fundni, producentët kanë zgjedhur këngëtaren Dua Lipa

Sipas mediave të huaja ka qenë producenti i filmit, Mikey Goldsëorthy, i cili ka deklaruar se Dua Lipa është zëri i tyre i preferuar për kolonën zanore.

Ndërkohë, që thashethemeve disa kohë me parë u është përgjigjur dhe Dua e cila ka thënë se do të donte që të jetë ajo e zgjedhura e producentëve por deri tani asgjë nuk është e sigurt. Ja pra ku u plotësua edhe dëshira e Duas dhe sigurisht edhe te gjithë fansave të saj.

Suksese Dua!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article