Bebe Rexha kthehet në dinosaur, por simpatik! 0

Këngëtarja me famë ndërkombëtare Bebe Rexha njihet për natyrën e saj energjike dhe plot humor. Mbrëmjen e kaluar ka vendosur të shkaktojë pak të qeshura për ndjekësit në Instagram dhe ja ka arritur qëllimit mësë miri.

Bjondja e famshme krejt e clirët shfaqet e veshur me një sfungjer të fryrë në formën e dinozaurit dhe jo vetëm kaq por ka bërë pak kërcim provokues ‘twerk’.

Videon e ka shoqëruar me shkrimin: “Dinozauri yt i preferuar, B Rex”.

E si mund të ndodhte ndryshe Bebe ka marrë mijëra klikime. Edhe juve do të kënaqeni me këtë video plot humor.

View this post on Instagram

Your new favorite dinosaur B Rex

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Previous ArticleNext Article