Bleona thuajse nudo, këtë radhë për një qëllim! 0

Këngëtarja shqiptare Bleona Qerreti nuk qëndron gjatë në hije, gjithnjë e gjen një mënyrë për t’u komentuar apo për të marrë vëmendjen e publikut edhe pse jeta e saj ndahet mes SHBA dhe Tiranës. Vetëm pak ditë më parë erdhi në Shqipëri nga ku lancoi edhe projektin e fundit muzikor “I don’t need your love” dhe ka rezultuar tepër i suksesshëm.

Ndërsa sot bukuroshja brune Bleona Qereti ka publikuar një fotografi në profilin e saj në Instagram ku duket tepër seksi.

 

Ajo ka zgjedhur që të dalë nudo duke mbuluar pjesët intime me një lloj bizhuterie që të që nuk mund të kalojë pa u vënë re.  Ky duhet të ketë qenë qëllimi që Bleona është shfaqur me maskë me maskë në fytyrë, për t’i lënë vend vëmendjes te bizhuteritë dhe ekspozimi i trupit, format perfekte të së cilit Bleonës nuk i kanë munguar kurrë.

Poshtë fotos të publikuar këngëtarja ka falenderuar bashkëpunëtorët e projektit të rradhës dhe veccanërisht personin që e krijoi këtë lloj veshje, ajo shkruajti: “Faleminderit që je gjithmonë pranë meje dhe i adhuroj detajet tuaja që japin vëmendje të madhe”.

Previous ArticleNext Article