Raffaella Fico pushime luksi dhe hot! 0

Modelja e njohur italiane, Raffaella Fico dhe partneri i saj Alessando Moggi kanë treguar se janë sërish shumë të dashuruar me njëri-tjetrin. Ata janë fotografuar nga e përjavshmja “CHI” duke shijuar pushimet në Capri.

Modelja e lakuar shumë me shkrimt rozë edhe për faktin se ka qenë ish-e dashura e futbollistit Mario Balotelli, shfaqet gjithmonë në super formë. Pozat e saj të nxehta nuk mund të kalojnë kurrë pa u vënë re nga paparacët.. Para se të shkonte në Capri, ajo kaloi disa ditë në ishullin e bukur të Greqisë, Mykonos.

Modelja bukuroshe dhe partneri i saj Alessando Moggi nuk janë shumë aktiv në rrjete sociale, por jeta uksoze që ata bëjnë është lakuar gjithnjë nëpër media.

 

Previous ArticleNext Article