Rita Ora me jaht në Barcelonë, por vetëm! 0

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora duket të ketë nisur pushimet e radhës por këtë herë në Barcelonë. Ajo është fotografuar duke pushuar në një jaht në Barcelonë, ku pranë janë dhe disa miq, por i dashuri i saj mungon.

27-vjeçarja ka bërë shpesh herë pushime në det gjatë kësaj vere dhe ka treguar se linjat trupore mbeten të përsosura.

Edhe sot e veshur me bikini të verdha, ajo duket se po relaksohet nën rrezet e diellit dhe në fakt shfaqet në suer formë. Por ndryshe nga pushimet e tjera kur ajo nuk I ka kursyer skenat hot me të dashurin e saj Andreë, këto pushimet në Barcelonë mesa duket Rita Ora paska vendosur si shijojë si single.

Previous ArticleNext Article