Vdekja e George Michale, ish-i dashuri tregon të vërtetën! 0

George Michael është vetëvrarë. Ish i dashuri i këngëtarit zbulon se George kishte kryer më parë dhe 4 herë të tjera tentativa vetëvrasjeje.  Fadi Fawaz thotë se ylli i popit vrau veten dhe se trupi i tij u gjetë 24 orë më pas, në fund të dhjetorit 2016

 Detajet e këtij rrëfimi janë zbuluar nga e-mailet e Fawaz që “The Sun” ka publikuar.

“Më lër të them. George vdiq ditën e ditëlindjes së nënës së tij. Kjo i jep përgjigje shumë pyetjeve. Të mos përmendim më pas se ai kreu 5 herë tentativa vetëvrasjeje, dhe hera e fundit ishte fatale”, – ka treguar ai.

Pretendimet e Fawaz vijnë pas postimeve në twitter në fillim të 2017, ku ai thoshte se e vërteta nuk është zbuluar ende, por më pas u shpreh se Twitteri i tij ishte hakeruar.

Ndërkohë Fawaz vazhdon të jetojë në vilën 5 milionë dollarëshe ku bashkëjetonte më George Michael.

 

Previous ArticleNext Article