Pas gjithë zhurmës që shkaktoi fotoja e tij, Flori Mumajesi tregon kur do të martohet! 0

U përfol shumë një fotot e tij pak ditë më parë nga, e cila të gjithë hamendësuan që ai ishte fejuar, por më pas gjithçka u sqarua nga vetë këngëtari ku ai shpjegoi që fotoja nuk kishte të bënte me një fejesë të mundshme. Mesa duket ai as nuk e ka ndër mend këtë gjë dhe këtë herë Flori e ka thënë vetë.


Ka qenë një postim në Instastory, ku me doza humori këngëtari tregon sesi i përgjigjet të ëmës kur ajo e pyet kur do të martohet: “Kur të mbaroj Vettingu”, – është përgjigja e këngëtarit.
Nuk dihet nëse Flori ka shpresa që Vettingu të mbaroi shpejtë apo që s’do mbaroi kurrë, por si duket kjo i vjen përshtat atij në këto momente!
Për të gjithë ju kuriozë, mirë ose keq ai një përgjigje e dha!

Previous ArticleNext Article