Pas lindjes së Ajkës, Besi dedikim special Xhensilës 0

Me ardhjen në jetë të Ajkës pak ditë më parë, çifti Besi dhe Xhensila u ndjenë të lumtur dhe këtë e ndanë me të gjithë ne. Mesa duket lindja e vogëlushes e ka bërë Besin ta shohi Xhensilën me një sy tjetër.
Ai ka vendosur të bëj një dedikim special për bashkëshorten e tij dhe këtë herë nuk i ka kursyer fjalët e bukura dhe të ndjera.


Në Instastoryn e tij, bashkëngjitur fotos së tij dhe të Xhensilës, Besi shkruan: “I bekum me ty, i dashuruar me ty, jam me fat. Më e bukura. Përveçse je skifterja e zemrës, je kasaforta më e vlefshme, më ke sjellë Ajkën e jetës.”

Mesa duket ardhja në jetë e vajzës i’ua ka shtuar edhe më shumë dashurinë dhe vlerësimin për njëri-tjetrin dhe kjo është vertetë shumë e bukur.

Previous ArticleNext Article