Torta e ditëlindjes e Gisele Bundchen ishte jashtë të gjitha pritshmërive! 0 309

Festa e ditëlindjes së supermodeles, Gisele Bundchen nuk ka kaluar pa incidente.
Supermodelja festoi ditëlindjen e saj gjatë fundjavës dhe ndau me ndjekësit edhe një fotot të tortës së saj të ditëlindjes që mesa vumë re nuk ishte tamam ajo që modelja priste…Kur ka ardhur momenti i tortës, modelja ka vënë re që ajo që erdhi nuk ishte torta e saj.

Kishte ndodhur një ngatërresë dhe në tortën e saj lexonte: Gëzuar ditëlindjen Alberto!
Gisele vendosi ta ndajë me fansat incidentin. Supermodelja e ka marr me shumë humor incidentin dhe e ka hedhur pas shpine me të qeshura.
Gisele mbushi 38 vjeç në 20 korrik dhe ditëlindjen e festoi në Kosta Rika me familjen e saj.

Previous ArticleNext Article