Fansat “kryqëzojnë” reperin shqiptar: “S’të vlen pasuria kur fëmija yt s’të intereson!”

Reperi Majk është përfolur shumë pasi i dha fund marrëdhënies së tij me partneren Majlinda Zeka me të cilën ka dhe nëj fëmije. Para disa ditësh ishte Majlinda e cila bëri një deklaratë që shokoi fansat e Majk. Në deklaratën e saj ajo shprehej që Majk nuk kujdesej financiarisht për të birin.

Pak ditë pas deklaratës, Majk ka publikuar një foto ku tregon blerjen e makinës së tij, një Porsche! Bashkëngjitur fotos Majk shton: “Kur isha 17, doja gjithçka që kishte në dyqan. Kur u bëra 28, i bleva të gjitha, thjesht që të sigurohesha.”
Në lidhje me blerjen më të fundit të Majk, fansat e tij nuk kanë nguruar të reagojnë negativisht kundrejt blerjes së tij të fundit duke i rikujtuar atij të birin.

“Vozit Porsche, e djalin s’je në gjendje ta financosh, marrë dhe turp, gruja jote e ka qit në story qe nuk kujdesesh e knej më lavdërohesh. S’të vlen pasuria kur fmija yt s’të intereson. Me te interesu e poston një foto sado pak e s’e fsheh djalin e jo më tutje” – ka thënë njëri nga komentuesit e irrituar, të cilit nuk i pëlqen aspak sjellja e këngëtarit.

Previous ArticleNext Article