Vajzat e showbiz-it bëjnë xing me këtë fustan! 0

Një fustan i shkurtër, me një të çarë në mes që e bën edhe më sensuale këtë veshje duket se ka joshur një pjesë të mirë të vajzave të ekranit shqiptar. Me printe zemrash apo pikash ky fustan pambuku duket se ka gjithçka për t’u ndjerë freskët e njëkohësisht seksi gjatë kësaj vere. Ilda Bejleri, Luana Vjollca, Eva Murati, e Kiara Tito nuk kanë vonuar për ta bërë pjesë të garderobës së tyre këtë fustan dhe të themi që duken të gjitha tejet seksi është pak. Juve cila ju pëlqen me shumë me këtë veshje?

Previous ArticleNext Article