Lorik Cana feston ditëlindjen, e shoqja e befason me një surprizë të vecantë!

Kohë më parë, ish-kapiteni i kombëtares shqiptare të futbollit deklaronte se kishte dashur të martohej me shqiptare por pastaj vendosi ta shkelte këtë betim të bërë vetes, sepse italiania bukuroshe Monika i premtoi atë që ai donte shumë ta dëgjonte: fëmija e tyrë do të fliste gjuhën shqipe dhe do të respektonte traditat tona.

Bashkëshortja e Lorik Canës duket se jo vetëm ka ndërmend ta përmbushë atë premtim, por edhe ta cojë një hap më tej, duke mësuar pak shqip edhe vetë. Në ditën kur Loriku festoi 35 vjetorin, ajo  i bëri një urim special: “ Urime, shkroi shqip, pastaj Happy B day dhe Auguri e në fund, po shqip “Jeta ime“.

Gjithmonë përmes fotove të postuara në rrjetet sociale, Monika na tregon gjithashtu një ambjent tejet të këndshëm e intim feste pervec tortës së mbushur me qirinj. Një surprizë shumë  e këndshme, apo jo..Previous ArticleNext Article