Pranë Demi Lovato në këto ditë të vështira janë vetëm dy njerëz, nëna dhe …

Disa ditë më parë u bë me dije për mediat që aktorja dhe këngëtarja e dashur për publikun amerikanë kishte kaluar në mbidozë. Ajo menjëherë u çua në një klinikë dheu tha që ishtë jashtë rrezikut për jetën, por asnjë nga të afërmit nuk dha një deklaratë zyrtare dhe të gjithë kanë kërkuar që të ruhet privatësia e Lovatos.

Në këto ditë shumë të vështira për artisten ku po përballet me probleme të mëdha të shëndetit mendor dhe atij fizikë, krahë saj janë vetëm dy njerëz thonë burimet, mamaja e saj dhe ish- i dashuri me të cilin ajo ndenji 6 vite, Wilmer Valderrama.


Ai është dalluar prej shumë ditësh në korridoret e spitalit, thonë burime për The Blast, por nuk dihet asgjë më shumë sesa kaq.

Askush nuk kanë thënë gjë nëse ka qenë Demi ajo që ka kërkuar prezencën e tij apo ka qenë Wilmer që e ka ndjerë të nevojshme të jetë pranë saj në këtë moment kaq të vështirë.
Ndoshta mes partnerëve të dikurshëm ka ende ndjenja dhe kjo situatë i ndihmonë ata të rikthehen me njëri- tjetrin!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article