Era Istrefi nxjerr trupin në plazh, “ tërbohen“ fansat!

Era e ka me qejf ta ekspozojë trupin, dhe këtë e kemi vënë re me kohë. Por në plazh nuk para e kishim parë. Epo, këngëtarja vendosi t`ia shuajë kureshtjen të gjithë atyre që pyesnin veten se si duket me rrobebanjo. 24 vjecarja po i kalon pushimet në Egjipt, dhe me sa kuptojmë, atje ka mbetur  e ka mahnitur. Ky vend është kaq magjik sa duket si foto sfondi e Windows-it, shkruan ajo në Instragam ku ka postuar edhe fotot me bikini.

Për Erën kjo ka qenë një periudhë e ngjeshur, me performancën ne Kupën e Botës, dhe angazhimet impenjative që e pasuan. Ajo së fundi lansoi këngën “ Prisoner“, që po ecën mjaft mirë, por produktiveti i artistes, karriera e së cilës po fluturon, vazhdoi me projektin e radhës, “Oh God“, një bashkëpunim më Konshens.

Previous ArticleNext Article