Alba Hoxha rreth fejesës me Albi Nakon: Nuk dua të flitet më për këtë!

Është përfolur jashtëzakonisht shumë për lidhjen midis Alba Hoxhës dhe Albi Nakos javët e fundit, por asnjëri nga të dy nuk i ka pranuar thashethemet.
Alba ka vendosur ta marr situatën në dorë dhe me postimet e fundit në rrjetet sociale ka treguar që është beqare dhe ka pasur një reagim të ashpër ndaj mediave: “Fejesa është një shpikje. Asgjë nuk është e vërtetë dhe mjaft më me aludime të tilla!”’


Deklarata e saj nuk mbaroi me kaq, ajo foli edhe për marrëdhënien e dashurisë me Albin: “S’jam në marrëdhënie me Albin dhe nuk dua të flitet më për këtë” , – ka thënë balerina, të cilës duket që i ka ardhur në majë të hundës me të tilla aludime!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article