Galeri / Modelet e flokëve të Meghan Markel nga 2006-ta deri sot!

Meghan Markle tërhoqi vëmendjen e gjithë botës në momentin që u bë pjesë e familjes mbretërore. Gjithçka rreth saj ka interes. Mënyra sesi vishet, produktet e bukurisë që përdor, markat e preferuara të rrobave dhe lista vazhdon pafund.
Këtë herë menduam t’iu informojmë rreth mënyrës sesi ajo ka mbajtur flokët nga viti 2006 dhe deri më sot.
Kjo galeri me modelet e saj të flokëve ndër vite do t’iu bëjë të kuptoni që kjo femër vërtetë ka klas!Previous ArticleNext Article