Irina Shayk dhe Bradley Cooper shfaqen të dashuruar në plazhet e Italisë

Modelja e famshme Irina Shayk dhe aktori Bradley Cooper janë parë në plazhet e Italisë teksa shijojnë së bashku momente romantike nën rrezet e diellit. Në fotot e publikuara ata duket shumë të dashuruar duke shijuar plazhin dhe detin.

 Irina e veshur me një palë bikini rozë, të cilat padyshim i kanë nxjerrë në pah format e saj perfekte, nuk mund të kalojë pa u vënë re nga i trupi i saj i tonifikuar. Theksojmë faktin se ajo është bërë nënë dhe sërish gëzon linja perferkte.

Modelja përpiqet shumë ta ruajë jetën e saj personale dhe para pak kohësh është shprehur se është shumë strikte në pikë, pasi është diçka që i përket vetëm asaj.Pak kohë më parë Irina ka deklaruar për mediat se në momentin që mbaron punën, dëshiron të bëjë tërësisht një jetë normale, të dalë dhe të shëtisë sikur të ishte një person i panjohur për publikun.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article