Leonardo DiCaprio pushime me varkë me të dashurën 21-vjeçare

Leonardo DiCaprio është duke shijuar pushimet në Evropë.  Ylli i Hollywood është fotografuar nën shoqërinë e të dashurës së tij 22 vite më të re, Camila Morrone. Vihet re qw çifti ka zgjedhur të shijojë rrezet e diellit në një udhëtim me varkë në Itali.  Çifti janë fotografuar krah njëri-tjetrit dhe duken mjaft të lumtur. Modelja është shfaqur mahnitëse me një palë bikini tip “leopard”, duke nxjerrë në pah format tepër joshëse.

Aktori i ‘Wolf of Wall Street’ dhe 21-vjeçarja u fotografuan duke u zhytur në detin e kristaltë, gjatë pushimeve të tyre shoqëruar edhe nga miqtë.

Ata janë shfaqur bashkë në publik në shumë raste dhe duket se gjërat mes tyre janë serioze.

Previous ArticleNext Article