Eros Ramazzotti kalon pushimet në shoqërinë e bukuroshes shqiptare 0

Eros Ramazzotti është këngëtari italianë shumë i njohur për publikun shqiptar. Këtë herë nuk do të flasim për arritjet e tij në karrierë dhe as për ndonjë këngë të re. Këtë herë gjithë vëmendja jonë është se me kë po pushon ai!
Ramazzotti është duke kaluar pushimet me modelen shqiptare Angela Martini.

Së bashku me Angelan dhe bashkëshortin e saj, të shoqëruar dhe nga miq të tjerë ata shfaqen në një jaht e më pas duke notuar në ujrat e kristalta të ishullit grek.

Ka qenë Angela që i ka shpërndarë videot në Instastoryn e saj dhe të gjithë duken të buzëqeshur dhe janë duke shijuar shoqërinë e njëri – tjetrit.

Previous ArticleNext Article