“Përse nuk i hoqe edhe ato pak brekë?”, përgjigjia e Emina Çunmulajt është epike! 0

Emina Çunmulaj këto ditë po pushon në Bahamas dhe mesa duket nga postimet e saj në Instagram janë pushime fantastike! Së fundmi ajo ka postuar një foto ku modelja duket në super formë dhe kishte veshur një palë bikini lejla që për disa nga komentuesit ishin më të vogla seç duhet!

Si zakonisht, mes komenteve të mira dhe lavdëruese ishin dhe ato negative dhë vëmendje të veçantë Eminës i ka tërhequr një komentues me të cilin ka vendosur edhe të replikojë.


“Përse nuk i hoqe edhe ato pak brekë krejt, bile t’i shohim të gjitha”, – i komenton njëri nga ndjekësit në foton e saj. Duhet thënë që përgjigja e Eminës është epike: “Edhe unë, sikur ti me kokën tënde, gjys me flokë e gjys lakuriq” , – i përgjigjet modelja komentuesit, që në foton e tij të profilit shfaqej me pak flokë.

Previous ArticleNext Article