Almeda Abazi nis karrierën si këngëtare, filmimet që na vunë në pikëpyetje

Aktorja Almeda Abazi përveç ndjekësve të saj në Shqipëri, ka pas vetes edhe shumë të tjerë në Turqi, të cilët mirëpresin çdo projekt të ri që ajo sjellë. Aktorja gjithmonë ka zgjedhur t’i mbajë ndjekësit e informuar me projektet e saj të reja dhe të njejtën gjë ka bërë edhe këtë herë.

Me anë të një postimi ajo ka treguar filmimet për projektin e ri, Alabama. Në fotot dhe videot që bukuroshja ka shpërndarë në Instagram nuk specifikohet se për çfarë bëhët fjalë. Në komente fansat pyesin nëse bëhet fjalë për një projekt muzikor. Almeda ende s’ka dhënë asnjë detaj duke i lënë të gjithë në pritje dhe me dyshimin se ndoshta aktorja këtë herë do të vijë si këngëtare.

Të gjithë presin me padurim të marrin vesh të vërtetën për të kuptuar ku do ta shohim në vazhdim aktoren.

 

U qyqja ! ?? #ALABAMA

A post shared by Almeda Sayışman (@almeda92) on

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article