Brad Pitt: Mashkulli që i pëlqen të duket si e dashura e tij!

Prapa çdo mashkulli të suksesshëm gjendet një femër edhe më e suksesshme dhe kush më mirë mund ta tregojë këtë sesa aktori i mirënjohur i Holliwood-it Brad Pitt. I shpallur dy herë si ‘mashkulli më seksi i gjallë’ nga revista PEOPLE, aktori i mirënjohur ka evoluar me një sërë pamjesh të gjitha të kombinuara me të dashurat që ka patur. Një përdoruese e Twitter Sarah McGonagall ishte ajo e cila zbuloi këtë transformin të çuditshëm  në gazetën Daily Express të titulluar : “Brad: Mashkulli që i pëlqen të duket si e dashura e tij.”

Nga elegantja Jennifer Aniston te Bukuroshja Angelina Jolie, duket se Pitt kombinon stilin e tij sipas të dashurës që ka në krah. Të bën të dyshosh se kush po kopjon kë.

Christina Applegate

Jitka Pohledek

Gwyneth Paltrow

Robin Givens

Claire Forloni

Angelina Jolie

Jennifer Aniston

Thandie Newton

Sara Hart

Shalene McCall

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article