Floriana Garo na surprizoi me format pas lindjes! 0

Moderatorja Floriana Garo e larguar nga Shqipëria për të jetuar në Zvicër me bashkëshortin dhe vajzën e saj të vogël, vijon të ketë vëmendjen e publikut të saj, edhe pse është larguar nga ekrani.

Gjithnjë disi selektive në fotot që ajo ndaj me fansat, këtë radhë e shohim të zhveshur nga komplekset teksa ka zbuluar format e saj trupore.

Floriana shfaqet në foto me buzëqeshjen e saj, që  i jep bukurinë e sigurt,  e shohim të veshur me një palë bikini me dizenjo tropikale. E në fakt duket aq bukur, format e saj prej një vajze të zgjedhur Miss mes shumë të tjerash, ajo I ka ruajtur më së miri edhe pas lindjes së vajzës.

Previous ArticleNext Article