Ja ç’mrekulli duket Sara Hoxha me fustanin e bardhë

Pritëm me padurim të shihnim dasmën më të bukur të vitit, por ata vendosën të na tregonin shumë pak.
Më në fund, mund të shohim fotot e Sarës të veshur nuse.

Dy fustane të bardhë për trashgimtaren e Top Channel, të dy të veçantë dhe me detaje të bukura.

Flokë të mbledhur dhe vello ka qenë zgjedhja e saj për ceremoninë e dasmës. Përsa i përket make up-it, Patric Ta, make up artisti i yjeve Hollywoodian është kujdesur për pamjen e nuses.

Ajo duket fantastike dhe duhet ta themi dhe dhëndri duket shumë bukur.

Previous ArticleNext Article