Për t’i shpëtuar tërmetit David Beckham me familjen paguajnë 6000$ nata! 0

Familja Beckham po shijon pushimet e bashkuar në një tur veror dhe së fundmi kanë ndaluar në Indonezi. Për të qenë të saktë ata kanë pushuar në fillim në ishujt Bali dhe Lombok, por pas tërmeteve që ranë në këto dy ishuj ata vendosën të gjenin një vend më të sigurtë.

400 milje larg këtyre ishujve është hoteli më i mirë në botë. Nihi Resort, në ishullin privat Pulau Sumba.
Sipas The Sun,Beckham sëbashku me bashkëshorten Viktoria dhe fëmijët e tyre, Brooklyn, Romeo, Cruz dhe Harper janë duke qendruar në resort dhe po kalojnë pushime të mrekullueshme.

Mendohet që ata kanë rreth 5 ditë në këtë resort, por ata nuk do të paguajnë asgjë! Pronari i resortit nuk do të marrë asgjë sepse ai beson se qendrimi i familjes Beckham do të jetë reklamë e jashtëzakonshme për hotelin e tij.
Ky është fat, shkon për t’i shpëtuar tërmetit, fiton edhe pushime falas!

Previous ArticleNext Article