Rudina Magjistari “thyen” rregullat e saj

Moderatorja e dashur për të gjithë Rudina Magjistari është gjithnjë aktive në rrjetet sociale për të ndarë momente të ndyshme, por të rralla janë ato më familjen e saj. Është munduar që ata t’i mbajë larg syve. Madje kohët e fundit theu paska rregullin për Mian e vogël, ndau me fansat ca momente të vogla me të. Ndërsa sot ajo ka ndarë me miqtë e instagramit të saj një foto plot dashuri me bashkëshortin, Xhavitin.

Rudina me ëmblësinë e saj në krahët e tij duket mjaft e lumtur, duke shijuar ditët e pushimit. Pranë me siguri është dhe Mia lulegjingji sic ajo e ledhaton aq bukur, shenjat janë lodrat pranë ciftit.

Previous ArticleNext Article