Rita Ora në Sardenja, një dashuri me ngjyra!

Rita Ora po shijon pushimet në Sardenja të Italisë. Këngëtarja është fotografuar në një jaht së bashku  me të dashurin e saj Andrew Watt dhe miqtë e tyre. Ylli i muzikës, e njohur edhe shijet e saj në modë, dukej shumë tërheqëse e veshur me bodysuit shumëngjyrësh. Bukuroshja shqiptare vuri në pah format e saj trupore perfekte ndërsa relaksohej në det.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article