Ja videoja kur Dua Lipa 12-vjeçare këndonte në Kosovë!

Kur e talentuar lind, këtë e dëshmon më së miri kjo video e këngëtares të famshme sot në mbarë botën Dua Lipa. Ajo kishte talent që fëmijë dhe kjo ishte e dukshme. Endrra e saj për t’u bërë këngëtare ka nisur që këtu në vendin e origjinës të saj, Kosovë. Bukuroshja e dashuronte skenën dhe po aq e zotçronte atë, që kur ishte fëmijë edhe këtë e dëshmon një video e postuar  në Youtube, ku ajo ishte vetëm 12 vjeç, teksa këndonte në programin e shkollës.

Me një vokal shumë të intonuar dhe me një anglishte të përsosur Dua asokohe këndonte këngën e famshme të këngëtares Alicia Keys “No One”

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article