Kush është politikania që ka qenë në dasmën e Sarës dhe Ledionit

Çdo ditë nje detaj i ri që na surprizon nga dasma e Ledionit dhe Sarës. U kënaqëm me pamjen që na ofruan VIP-at që u dukën sikur parakaluan në Tapetin e Kuq, por nuk dinim që kishte edhe politikane.

Për të gjithë ju që nuk e dinit, kjo politikane ishte Grida Duma, bukuroshja e Partisê Demokratike, e cila bëri një paraqitje dinjitoze në dasmën e shumë përfolur.

E veshur me njê fustan të zi, të gjatë deri në fund të këmbëve, me dantellë në pjesën e sipërme. Si gjithmonë, ka qenë shumë e kujdesshme me tualetin dhe ka vendosur të mos e tepërojë dhe ja ka lënë gjithë shkëlqimin      fustanit.

Previous ArticleNext Article