Bebe Rexha shpreh nervozizëm: Kam paratë e mia

Në një postim në profilin e saj në Instagram, këngëtarja e njohur me famë ndërkombëtare, ka shkruar se nuk ka nevojë që t’i blejë njeri dhurata pasi ka paratë e veta. Nuk duket të jetë e rashtësishme kjo deklaratë e këngëtares të famshme, teksa ka nxituar të sqarojë se që nga këpucët dhe gjithçka tjetër që e ka, e ka blerë vetë.

Dhe në fakt është mëse e besueshme pas koncerteve dhe angazhimeve të shumta që ajo ka në botën e muzikës, me siguri edhe përfitmet do të jenë të tilla.

Nuk dihet çfarë e ka detyruar Beben të japë këtë sqarim për të gjtiha fansat e saj, por ama duket qartë se ka treguar genin e saj krenar të një shqiptareje të vërtetë.

Bravo Bebe!Previous ArticleNext Article