Kendall me pushime me të dashurin, por nuk e le motrën!

Ylli i pasarela ka vendosur këto ditë ti kushtojë vëmendjen maksmale relaksit të saj, dhe për këtë ka zgjedhur pushimet në jaht me të dashurin e zemrës, Ben Simmons. Meksika është vendi që të dashuruarit kanë menduar të kalojnë ditët me diell dhe det, dhe me vete kanë marrë edhe motrën e Kendall, Khloe Kardashian me të dashurin Tristan Thompson.

22-vjeçarja e veshur me bodysuit ngjyrë jeshile dukej mahnitëse. Vajza e kopertinave të Vogue u shfaq pa make up ndërsa merrte rreze dielli.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article