Eliza Dushku u martua mbrëmë, ja momentet e ceremonisë!

Aktorja me prejardhje shqiptare që jeton dhe punon në Amerikë, na ka krenuar pa masë me suksesin e saj nëpër botë dhe në vecanti për krenarinë që shfaqë teksa tregn prejardhjen e saj.

Ndërkohë mësohet se bukuroshja i ka dhënë fund beqarisë mbrëmjen e së shtunës në Boston. Dhe këtë lajm të bukur ka qenë fotografi i famshëm Fadil Berisha, që ka ndarë në rrjetin social një moment magjik nga ceremonia e dasmës të Elizës me të dashurin  saj Peter Palandjian, me të cilin u fejua një vit më parë.

Ndërkohë edhe miq të Elizës nga bota e artit kanë postuar lajmin nëpër rrjete sociale, teksa na prezantojnë edhe me të fejuarin e saj.

“Po. Përfundimisht i dashuri im”, kishte shkruar Eliza para disa javës në instagram duke e pranuar se po martohet.

 

Previous ArticleNext Article