Sozia e Dua Lipës është një modele e njohur amerikane! Ja si duket ajo!

Është një ngjashmëri që e ka bërë rrjetin të shpërthejë. Shumë yje të showbizit kanë ndonjë person që  ngjan me ta, dhe duket ka qenë radha e Dua Lipës ta provojë se c`do të thotë të kesh atje jashtë dikë që ngjet shumë me ty.

Në rastin e këngëtarës së bukur e të talentuar kosovare, kjo sozi është modelja Brittany Xavier. Amerikania ka plot 1 milionë ndjekës në Instagram dhe në mjaft foto të postuara prej saj, shfaqen komente apo pyetje të ndjekësve të cilët duan të dinë nëse është apo jo Dua Lipa.

Një sy i kujdesshëm në fakt arrin ta dallojë diferencen por duhet ta pranojmë se ngjashmëri ka. Dhe kjo duket nuk ështe dhe aq e rastësishme, sepse Britany me shumë gjasë e kërkon deri diku vetë këtë ngjashmëri pasi duket qartë në disa momente se vesh rroba si të këngëtares dhe flokët i mban tamam si ajo.

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article