Nora Istrefin se keni parë kurrë kaq të thjeshtë dhe po aq joshëse!

Këngëtarja, Nora Istrefi gjithnjë aktive jo vetëm në rrjetet sociale por edhe në fushën e muzikës ka ditur gjithmonë të fitojë simpatinë e publikut.

Edhe sezonin e verës Nora e inauguroi me lancimin e këngës të saj më të re “As ni gotë”, ndërkohë që nuk ka munguar në mbrëmje dhe koncerte të ndryshme përreth trojeve shqiptare.

Por pavarësisht këngës, ajo është gjithnjë aktive dhe në rrjetet sociale. Fotot e Norës nga jeta e saj e përditshme nuk kalojnë pa u vënë re, e tillë është edhe kjo e fundit.Norën e shohim të ketë veshur një kostum të thjeshtë sportiv të kuq, duke nxjerrë në pah format perfekte të trupit dhe flokët kaçurrel shoqëruar një grim i lehtë, shfaqin një Norë sa të ëmbël dhe joshëse, si për të treguar se sharmi nuk ka nevojë për ekzagjerime.

Previous ArticleNext Article