Tapeti i kuq i MTV Awards, yjet më të “ zhveshura“ ( dhe disa nuk pyesin për dhjamin)!

Fustanet që ekspozojnë trupin ( me goxha lakuriqësi) janë ndoshta ato që bëjnë më shumë përshtypjë në tapetin e kuq. Edhe pse mund të mos jenë gjithmonë pjesë e listës së veshjeve më të bukura, ato efektin e bëjnë dhe tërheqin padyshim vëmendje. Pastaj, përvec të tjerash as nuk e ke merakun se mos griset e të nxjerr në dukje më shumë mish se c`duhet! Ja më interesantet e MTV Awards:

Dascha Polanco nuk e vrau mendjen fare, dhe megjithëse nuk ishte tamam e tonifikuar, zgjodhi të shfaqej ne MTV Video Music Awards 2018 me një fustan super transparent.

Rita Ora e kishte mjaft të bukur fustanin e saj, edhe pse e ekspozonte shumë trupin

Chloe X Halle një koordinim transparence dhe figurash gjeometrike

Keyshia Ka`Oir , transparencë dhe pupla

Shanina Shaik, transparencë dhe elegancë

Winnie Harlow ndërroi dy fustane gjatë mbrëmjes, që të dyja me dantella që tregonin shumë

Jillian Hervey- këtu shihej cdo gjë

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article