Bella Hadid shndërrohet në “peshk”!

Bella Hadid ka pushtuar revistat kryesore të modës, por këtë radhë jo vetëm me aftësitë e saj të modelimit. Bukuroshja e pasarelave habiti të gjithë shikuesit ndërsa qëndronte si statujë brenda një vitrine qelqi. Po, po Bella u transformua në “peshk” brenda një akuarimi dhe ia arriti qëllimit, tërhoqi vëmendjen dhe u duartrokit nga të gjithë të pranishmit.

Kjo shfaqje aspak e zakonshme e supermodeles ishte në një ekspozitë arti për edicionin e fundit të revistës POP.

Previous ArticleNext Article