Adelina Tahiri bëhet nënë, nxjerr foton e parë të djalit të saj! 0

Përpara pak ditësh bënte “Baby Shower-in“ për djalin e saj Jon, dhe tani, Adelina Tahiri na e tregoi vetë përmes Instagramit se është bërë nënë! Këngëtarja  e martuar vitin që shkoi me juristin dhe biznesmenin maqedonas Serjozha Markov ka sjellë në jetë djalin e saj dhe ka postuar shumë shpejt një foto të tij në rrjetin social. Fotoja në fakt është shumë ë kujdesshme dhe nuk tregon vecse dorën e foshnjes .

Mirëseerdhe në botë princi I vogël Ion, shkruan Adelina në Instagram në krah të fotos së bebes.

Ky është fëmija i parë i këngëtares së shumëpërfolur në mediat rozë për martesën me një mashkull më të madh në moshë dhe jetën luksoze që bën.

 

 

Previous ArticleNext Article