Cardi B surprizon fansat pak javë pas lindjes së vajzës! 0

Cardi B po jeton kalon ditët më të mira dhe bashkëshorti i saj Offset po e provon këtë. Ka qenë pikërish bashkëshorti i saj që ka publikuar një foto të reperes nudo në Instagram.

Nëna e re ka treguar trupin e saj ‘bombë’ pas lindjes se foshnjes. 25-vjeçarja ka vënë në pah asestet e saj  ndërsa është siguruar që të mbrojë modestinë.

Çifti që u martua fshehurazi në shtator të vitit të kaluar, mirëpriti në jetën vajzën Kulture Kiari më 10 korrik.  Kuture është fëmija e parë i Cardi B dhe fëmija i katërt i Offset. Ai ka dy djem Jordan dhe Kody si edhe vajzën Kalea Marie.

Previous ArticleNext Article