Ja çfarë po planifikon Meghan Markle të bëjë me fustanin e saj të nusërisë!

Fustani i dasmës Givenchy i Meghan Markle i cili la një impact të madh ditën e saj të madhe, i disenjuar nga Claire Waight Keller mendohet se do të ekspozohet në kështjellën Wisdor, ku Meghan dhe Harry lidhën jetën e tyre në martesë në maj të këtij viti.

Burime të brendshme thanë për revistën People se fansat mbretërorë mund të kenë mundësinë për ta parë nga afër fustanin gjatë një ekspozite që do të organizohet në kështjellën Winsdor vitin tjetër.

Kur Kate Middleton u martua me Princin William në prill të 2011-ës, fustani i saj u ekspozua në hapjen vjetore të Buckingam Palace për rreth 10 javë. (Tashmë thuhet se ruhet në koleksionin mbretëror.)

Previous ArticleNext Article