Moderatorja shqiptare humb 100 mijë dollarë në kazino! 0

Bukuroshja Liberta Spahiu gjithnjë aktive në rrjetet sociale nuk kalon pa u vënë re. Ku jeton, ku pushon, kush është i dashuri i saj, gjithnjë i veshur me mister, kanë qenë pyetjet nga të gjithë fansat e saj, që rralë herë marrin përgjigje të qarta.

Ndërsa sot me një postim nga vetë ajo Liberta ka shokuar fansat. Bukuroshja paska një ves, i pëlqekëka paksa bixhozi. Në fotografitë e fundit e publikuara në llogarinë e saj në instagram, Liberta ka treguar se ndodhet në Macao.

Ajo shihet në një kazino dhe shkruan; “Cka i bon njeriu vetit, si bon kush, i hupa edhe qato 100.000 dolalrë të fundit. Sa herë në jetë keni hupur pare në casino???

Ende nuk dihet nëse i ka humbur vërtetë apo ka qenë një shaka e moderatores!

Previous ArticleNext Article