Ledri Vulës i gjuajnë me cigare në koncert, i kthehet keq!

Angazhimet e tij janë shtuar ndjeshëm dhe Ledri nuk po merr dot frymë nga koncertet.

Por e gjithë kjo rrit edhe gjasat për tu përballur me situata të pakëndshme. Muajin e kaluar, këngëtarit i hodhën në skenë recipeta e më pas të brendshme, megjithatë incidenti I fundit duket ka qenë ai që e ka nervozuar më shumë. Në rrjetet sociale janë duke qarkulluar disa video te shkurtra ku shihet sesi Ledri qëllohet me cigare, e kjo e ka acaruar së tepermi!

Reagimi i tij ka qenë i beftë e madje edhe paksa i dhunshëm, por gjakrat jane ulur pa u kaluar në acarime të mëdha. Disa nga fansat e kanë kritikuar sjelljen e tij, por të tjerë ndërkohë, i kanë dalë në mbrojtje.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article