Nicki Minaj i nxjerr të gjitha në Festivalin Made in America!

Nicki Minaj gjatë performancës së saj në Festivalin Made in America të dielën.Këngëtarja, 35 vjeçare e habiti të tërë turmën kur fustani i saj u hap dhe i doli në pah i gjithë kraharori.

Ajo u tregua e shpejtë në mbulimin e aseteve të saj ndërsa vazhdonte koreografinë. Fansat ama u treguan të shpejt dhe kapën shumë foto të cilat u publikuan nëpër rrjetet sociale.

Pjesëmarrja e Minaj në këtë festival erdhi pas anullimit të turit të saj NICKIHNDRXX me Future, ku mendohet se anullimi erdhi për shkak se nuk u shitën mjaftueshëm bileta. Nicki ngfa ana tjetër insistoi se ajo nuk kishte bërë mjaftueshëm prova dhe për këtë arsye e kishte shtyrë daljen në treg të albumit të saj.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article