Foto “topless“, Jonida Maliqi huton fansat!

“Kush është ajo??“ pyet Jonida Maliqi ndjekësit e saj në Instagram ku këngëtarja postoi foton e një vajze simpatike bjonde gjysëm të zhveshur me flokë të shkurtër dhe syze. Ngjashmëria me Jonidën është vërtet e madhe, ndaj nuk është cudi që një pjesë e mirë e fansave që reaguan, i kanë shkruar pikërisht këtë: “Je ti vetë!“.

Jonida nuk i mbajti pezull për një kohë të gjatë, sepse ishtë ajo vetë që zbuloi përmes një postimi të dytë se bëhet fjalë për një vajzë ruse. Sidoqofte, një syri të vëmendshëm nuk do t`i shpëtonte fakti që në krahun e vajzës në foto nuk shihen tatuazhet e Jonidës. Por ajo ia rriti qëllimit, njerëzit u ngacmuan..

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article